top of page
  • Facebook
  • YouTube

"Z człowiekiem idącym przez świat wschodzi słońce"

J.Hajduga

Terapia behawioralno-poznawcza

200 zł - 50min

Hipnoterapia

Rozmowa wstępna - 200 zł - 50min

400 zł (w zależności od ilości sesji) - 50 min 
* cena zawiera również dostęp do nagrań do samodzielnego słuchania w domu

Hipno-coaching

400-500 zł (w zależności od ilości sesji) - 50 min

Rozmowa wstęna - 200 zł - 50min

Prowadzę szkolenia z zarządzania stresem (Stress Management) oraz z kształtowania odporności psychicznej (Self-Care & Resiliance) dla pracowników firm i instytucji. Oba szkolenia opierają się na dostarczeniu uczestnikom aktualnej wiedzy, technik i narzędzi, które mogą pomóc:

- zwiększyć ich efektywność
- zapobiec rozwojowi wielu zaburzeń psychicznych wymagających często zwolnień lekarskich
- zmniejszyć poziom odczuwanego stresu i związanego z tym zmęczenia oraz trudności w pracy
- przyczynić się do zwiększenia ogólnego zadowolenia, zaangażowania i motywacji

* cena do uzgodnienia

Szkolenia dla firm

O MNIE

Nazywam się Tomasz Huryń, mam 39 lat. W 2019 roku ukończyłem swoje drugie studia magisterskie, kierunek Psychologia Kliczna i Zdrowia na Uniwesytecie SWPS w Warszawie. W trakcie studiów odbyłem praktykę w Niemczech (Tagesklinik für Psychiatrie und Psychotherapie SANA-Hanse Klinikum Wismar GmbH). Od 2021 pracuję jako psycholog i terapeuta w Klinice Medycyny Sądowej w Ueckermünde (AMEOS, Niemcy).
Dodatkowe dowiadczenie zbierałem na innych oddziałach psychiatrii (psychiatria ogólna, dziecięca, oddział uzależnień) w ramach dalszego kształcenia psychterapeutycznego. Od 2021 kształcę się na psychoterapeutę w nurcie behawioralno-poznawczym w Institut für Verhaltenstherapie (IVT, Lübben, Niemcy).
W trakcie szkolenia zdobyłem dodatkowe kwalifikacje do stosowania hipnozy klinicznej w ramach psychoterapii. Uważam hipnozę za bardzo efektywne narzędzie w pracy terapeutycznej. 

W swojej pracy z pacjentami jestem szczery, otwarty, pełen szacunku, akceptacji ,zrozumienia i empatii. Wiem jak ważne jest zbudowanie, opartej na wzajemnym zaufaniu, relacji terapeutycznej z pacjentem, aby trudne tematy i bolesne emocje mogły swobodnie zostać poruszone, wyrażone, przepracowane.
Prowadzę hobbystycznie kanał na Youtube, udostępniając na nim swoje nagrania hipnozy, z których skorzystało już około pół miliona osób.

profil3.jpg
Tomasz Huryn profilowe 002.jpg

Kontakt

Dziękuję za wiadomość

Adama Mickiewicza 148

71-147 Szczecin

godziny przyjęć:

poniedziałek 16:00 - 21:00

terminy online:

 ustalane indywidualnie

884 826 860

bottom of page